€min 8,6 euro brutto / godz

Dam pracę w Holandii, Rotterdam pracownik produkcyjny od zaraz dla kobiet i mężczyzn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski - komunikatywny
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:29

Agencja pracy za granicą od zaraz poszukuje pracowników produkcji do legalnej pracy w Holandii na produkcji w rejonie Rotterdamu. Oferta adresowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy za granicą?
Chcesz w codziennej pracy wykorzystywać język angielski?
Chcesz poznać specyfikę pracy w firmach zagranicznych oraz ich kulturę? APLIKUJ !

Randstad Polska – jesteśmy wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w krajach takich jak Holandia, Niemcy, Belgia i inne.

Dla holenderskich klientów poszukujemy obecnie osób do pracy tymczasowej na stanowisko: pracownik produkcji w branży mięsnej.

Zadania:
– pakowanie produktów
– sortowanie paczek
– kontrola jakości produktów
– prace montażowe

Oferujemy:
– wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
– legalną i stabilnaą praca w Holandii
– pomoc w relokacji do Holandii
– zakwaterowanie od 78 euro brutto/tydzień/osoba
– ubezpieczenie od 17,41 euro netto/tydzień/osoba

Oczekujemy:
– dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
– motywacji do pracy
– samodzielności
– komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego
– prawa jazdy kat. B mile widziane

Zapraszamy do kontaktu z biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi i przesyłanie profili na adres biura Łódzkiego.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 742563201511e3c8

ilość wszystkich wyświetleń: 1045, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii, Rotterdam pracownik produkcyjny od zaraz dla kobiet i mężczyzn”

  1. witam. jestem chętny na podjęcie tej pracy. prosze o kontakt pod numerem 519167407

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez DominikaBartosik

Ostatnie przedmioty dodane przez DominikaBartosik »