€do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy zbiorach truskawek szklarniowych bez języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:24

Szukamy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni. Zatrudnienie z Limburgii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– ręczny zbiór truskawek
– praca odbywa się w szklarni
– porządkowanie miejsca, w którym się pracuje
– zajmowanie się sortowaniem i pakowaniem owoców
– przygotowywanie zapakowanych produktów do dalszej wysyłki

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach truskawek
– wcześniejsze prace w szklarni są mile widziane
– samodzielne wykonywanie obowiązków
– odpowiedzialność, zdyscyplinowanie
– posiadanie prawa jazdy będzie atutem
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim bądź angielskim na poziomie komunikatywnym
– preferujemy kandydatów z własnym samochodem

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na holenderskich warunkach
– legalną pracę od zaraz
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– również udzielmy pomocy przy zorganizowaniu przejazdu do Holandii
– całodobowa pomoc koordynatora znajdującego się na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: rekrutacja@contrain.pl w tytule należy wpisać: TRUSKAWKI.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-szklarniowych-apt-nr-5612-id275800.html

ID ogłoszenia: 767550f3e58b10cd

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.