€do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 00:20

Pilnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków oraz rozładunku paczek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik będzie miał za zadanie rozładować dostawy paczek
– następnie odbywa się sortowanie kosmetyków
– ostatnim etapem jest pakowanie produktów

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– angielski na dobrym poziomie
– dokładne wykonywanie zadań
– odpowiedzialne podejście do pracy
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– legalną pracę w sprawdzonej firmie
– szkolenia wprowadzające
– wdrożenie w system działania firmy
– pracę na dłuższy okres
– organizujemy przejazd do Holandii
– transport wewnętrzny
– pomoc przy formalnościach
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie w formie CV na maila: praca@sbaeuro.pl z tematem: „Kosmetyki”.

Źródło: http://pakowacz.epracazagranica.pl/41781-pakowacz-kosmetykow.html#.VZ2X467tmkp

ID ogłoszenia: 597559d97e49c747

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka”

  1. Para poszukuje pracy od zaraz na 16 lipca 2015 @ 11:50

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.