€do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii produkcja ciastek bez języka od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 22:03

Fabryka ciastek z Eindhoven zatrudni od zaraz pracowników na produkcję do zadań przy pakowaniu. Aktualna praca Holandia bez znajomości języka oraz doświadczenia. Na miejscu zapewniamy dokładne szkolenie.

Lokalizacja: Eindhoven.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej;
  • układanie ciastek według ilości sztuk lub wagi i umieszczanie ich w maszynie pakującej;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • utrzymanie stanowiska pracy w porządku;
  • zatrudnienie odbywa się na trzy zmiany.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • plusem będzie możliwość przyjechania własnym autem;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • sprawność manualna i brak chorób;
  • gotowość do nauki nowych rzeczy;
  • elastyczność godzinowa.

Oferujemy:

  • służbowe zakwaterowanie;
  • szkolenie ze standardów HACCP;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • przyjazny i miły zespół;
  • pomoc w ewentualnych formalnościach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji poprzez wysłanie aplikacji przez stronę:

ID ogłoszenia: 406570399ab67338

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii produkcja ciastek bez języka od zaraz Eindhoven”

  1. Witam. Wspólnie z kolegami jesteśmy gotów wyjechać od zaraz i natychmiast podjąć pracę. Trzech konkretnych facetów, stroniących od alkoholu, o bardzo wysokiej sprawności fizycznej. Pozdrawiam

  2. z doświadczeniem na 4 maja 2016 @ 09:13

    znajomość HACCP
    doświadczenie w branży spożywczej
    pełna dyspozycyjność – 8 lat praca 12h/dziennie