€do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka Woerden pakowanie odzieży

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Woerden
  • Opublikowany: 9 marca 2016 21:26

Magazyn odzieżowy z Woerden poszukuje pracowników do pakowania ubrań. Aktualna oferta pracy w Holandii, bez znajomości języka. Zatrudnienie dostępne również dla par.

Stanowisko: pakowacz/magazynier.

Zarobki: do ustalenia.

Miejsce pracy: Woerden, Holandia.

Opis stanowiska:
pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie, etykietowanie oraz montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych. Możliwe także inne prace zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany w magazynie.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej nauki oraz wdrożenia w pracę;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • dobre zdrowie, sprawność;
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków;
  • szybkość, bystrość;
  • umiejętność pracy grupowej oraz indywidualnej;
  • punktualność i zaangażowanie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • pracę również dla par;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • towarzyszenie podczas wizyt lekarskich;
  • dodatki do pensji, premie.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez link:

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-magazynie-przy-pakowaniu-ubran-bez-jezyka-woerden/

ID ogłoszenia: 43356e024d426ff4

7 komentarzy na “Dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka Woerden pakowanie odzieży”

  1. Witam jestem zainteresowany 791613466

  2. Jestem zajnteresowany panstwa oferta pracy

  3. witam dwie kobiety są zainteresowane oferta pracy 537783911

  4. jestem zainteresowana oferta pracy pakowanie ubran

  5. Witam
    jestem zainteresowany oferta pracy na tym stanowisku

  6. JESTESMY PARA DYSPOZYCYJNA PRACOWITA MAMY DOSWIADCZENIE NA WYZEJ WYMIENIONYM STANOWISKU PROSIMY O KONTAKT+48534220724

  7. Witam bylbym chetny do dluzszej pracy z 1 osoba .Jestem zawsze aktywny w pracy .Gdyby jakas odpowiedz by byla to moj telefon 575593141