DKKdo ustalenia

Dam pracę w Danii przy sprzątaniu bez znajomości języka Kopenhaga od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 31 października 2014 01:52

Firma sprzątająca od zaraz szuka kobiety bez znajomości języka duńskiego. Praca Dania w Kopenhadze dla pracownika fizycznego bez doświadczenia. Zatrudnienie dla osób w wieku od 30 do 40 lat.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem osoby zatrudnionej jest pomoc przy sprzątaniu domków. Praca będzie polegała na utrzymaniu czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i zadbanie o ogólny wygląd pomieszczeń.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dokładność przy wykonywaniu zadań
– znajomość najlepszych środków chemicznych do sprzątania
– uczciwość, dyskrecja
– brak uczulenia na detergenty
– zatrudnienie dla kobiet w wieku od 30 do 40 lat
– możliwość natychmiastowego wyjazdu

Oferujemy:
– stałość zleceń
– dobre wynagrodzenie wypacane w ustalonym terminie
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_danii,ogloszenie,20141029091848.html

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_danii,ogloszenie,20141029091848.html

ID ogłoszenia: 295452b3babb78a