DKK120,50 brutto/h

Dam pracę w Danii od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 22:41
  • Wygasa: 2 dni, 20 godzin

Dla pracodawcy z Odense poszukiwane są osoby do pracy w Danii na magazynie z odzieżą. Oferta bez znajomości języka aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 120,50 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie skanera ręcznego oraz aktywna współpraca z kurierami, a także z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • rzetelność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B i możliwość przyjechania własnym autem;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zdolność dom efektywnej współpracy.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • świadczenia socjalne;
  • rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 3200 DKK miesięcznie.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres:

Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/23/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-odense/

ID ogłoszenia: 6805cae484a2bc6e

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.