DKK146/h brutto

Dam pracę w Danii od zaraz na magazynie spożywczym bez języka Herning

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Herning
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 00:38

Propozycja podjęcia pracy w Danii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe jest od zaraz na magazynie spożywczym z Herning przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Herning, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Pensja: 146 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie dużej hurtowni spożywczej
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów dla sklepów

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • pracę od zaraz bez znajomości języka duńskiego
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy z okresem próbnym, następnie możliwość stałej pracy
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • miejsce do zamieszkania w cenie 2200 DKK za miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenie z aktualnym CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym należy wysyłać na adres:

Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość prosimy zatytułować: „ATS/02/2017”.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/praca-dania-od-zaraz-na-magazynie-spozywczym-bez-znajomosci-jezyka-herning/

ID ogłoszenia: 718589e303ae5224

7 komentarzy na “Dam pracę w Danii od zaraz na magazynie spożywczym bez języka Herning”

  1. ATS/02/2017 na 15 lutego 2017 @ 13:06

    Jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą

  2. lidia kolodziej na 2 marca 2017 @ 14:08

    Szanowni Panstwo,
    w odpowiedzi na Panstwa ogloszenie dotyczace pracy w Danii na magazynie spozywczym, zglaszam swoja kandydature na oferowane stanowisko.
    Z powazaniem,
    Lidia Kolodziej

  3. Ats 02/17 na 10 marca 2017 @ 22:24

    Jestem zainteresowany ofertą pracy

  4. Jestem zainsteresowany praca jak najszybciej.

  5. Jestem zainteresowany pracą na magazynie mogę podjąc pracę od zaraz.

  6. Edyta Deptula na 19 września 2017 @ 12:33

    Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy w magazynie.Posiadam doświadczenie w pracy w Dani w firmie SKARE w tym roku.Ponadtto mieszkm w Dani w SOLUND razem ze swoim duńskim męszczyzną >Posiadam prawo jazdy i własny samochód.Jestem odpowiedzialną i dokładną osobą.Czekam na odpowiedz lub kontakt telefoniczny +48 695 839 994 Dziękuję i pozdrwiam Edyta.

  7. Edyta Deptula na 19 września 2017 @ 12:36

    Mój język komunikacyjny to niemiecki.