DKKdo ustalenia

Dam pracę w Danii od zaraz dla kobiet na produkcji czekolady Holmegaard

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Holmegaard
  • Znajomość języków: dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 17 września 2014 00:21

Producent czekolady zatrudni od zaraz kobiety bez doświadczenia do fizycznej pracy w Danii. Oferta z Holmegaard na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych i kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Dania, Holmegaard
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu czekolady. Zatrudniony będzie również odpowiadać za kontrolowanie jakości produktów i za zgłaszanie błędów produkcyjnych.

Wymagania:
– chęć do pracy za granicą od zaraz
– wytrzymałość fizyczna
– osoba posiadająca elastyczny grafik
– dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
– zatrudnienie dla kobiet
– doświadczenie w pracach produkcyjnych mile widziane
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– bez przeciwwskazań zdrowotnych

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy o pracę
– dobre warunki pracownicze
– miłą atmosferę w firmie
– pracę w międzynarodowym zespole
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą strony: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczka-2511402.html

Źródło:

ID ogłoszenia: 6265418a90c85955

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii od zaraz dla kobiet na produkcji czekolady Holmegaard”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze od zaraz jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach drugie zaś umie język angielski i niemiecki prosimy o pilny kontakt 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.