DKKdo ustalenia

Dam pracę w Danii na magazynie rozładunek towaru bez języka Fyn od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Fyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:23

Oferujemy od zaraz zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka duńskiego w mieście Fyn. Praca w Danii dla Polaków przy załadunku i rozładunku towarów na magazynie.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Dania, Fyn, Odense
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik przyjmuje towary i prowadzi rozładunek paczek układając je na paletach, a następnie umieszcza w odpowiednim dziale na magazynie.

Wymagania:
– dobra ogólna sprawność ruchowa
– wytrzymałość fizyczna
– pracownik musi znać na dobrym poziomie język angielski bądź duński
– wyjazd do Danii od zaraz
– kandydaci nieposiadający nałogów
– punktualność, niezawodność, komunikatywność
– szybkie zapamiętywanie
– umiejętność pracowania w sytuacjach stresujących
– praca dla osób z Fyn i Odense

Oferujemy:
– legalną pracę na duńskich warunkach
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę w sprawdzonej firmie

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV (po angielsku bądź duńsku) na maila: mail@vikarringen.dk
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-danii-na-magazynie-bez-jezyka-odense-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 17655e39979d760c

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii na magazynie rozładunek towaru bez języka Fyn od zaraz”

  1. dzien dobry pracuje jako magazynier od 15 lat .prosze o atakt.