DKKdo ustalenia

Dam pracę w Danii na magazynie przy zbieraniu zamówień Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: dobra znajomość
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 04:15

Oferta pracy w Danii dla pracowników magazynowych. Zatrudnienie w Kopenhadze na magazynie przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera ręcznego. Ogłoszenie dla doświadczonych pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– dbanie o porządek na magazynie
– obsługiwanie skanera ręcznego
– zbieranie zamówień
– zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego bądź duńskiego na dobrym poziomie
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– samodyscyplina, obowiązkowość, punktualność
– osoba samodzielna
– dobre zdrowie
– doświadczenie w pracach magazynowych ze skanerem
– warunkiem jest obecne przebywanie w Danii

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w międzynarodowej firmie
– szkolenia wprowadzające
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mail@vikarringen.dk

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_danii,ogloszenie,20150211102531.html

ID ogłoszenia: 6454dd46d87fbe4

ilość wszystkich wyświetleń: 3288, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.