DKKdo ustalenia

Dam pracę w Danii dla mężczyzn na magazynie przy komisjonowaniu Fyn

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Fyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 marca 2015 17:28

Magazyn z Fyn szuka mężczyzn do fizycznej pracy w Danii. Zatrudnienie przy przenoszeniu towarów, zbieraniu zamówień czy pakowaniu produktów. Pracodawca wymaga od pracowników doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Dania, Fyn (Odense)
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca dla magazyniera z doświadczeniem. Zadania jakie pracownik musi wykonywać to:
– przenoszenie paczek
– zabezpieczanie produktów
– przygotowywanie towarów wielkogabarytowych do wysyłki
– przyjmowanie i wydawanie zamówień
– prowadzenie prac porządkowych na magazynie
– obsługiwanie urządzeń znajdujących się na miejscu

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zorganizowanie
– poczucie czasu
– osoba otwarta, potrafiąca komunikować się z innymi
– pozytywne nastawienie do życia
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnie podchodzących do swoich zadań
– praca dla osób zamieszkałych na terenie Danii
– wymagamy doświadczenia magazynowego

Oferujemy:
– wdrożenie w system działania firmy
– zatrudnienie na dłuższy okres
– pomoc w pierwszych dniach
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez maila: mail@vikarringen.dk

Źródło:

www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_na_magazynie_w_danii,ogloszenie,20150330074545.html

ID ogłoszenia: 932551ab92db0460

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.