DKKdo uzgodnienia

Dam pracę w Danii dla kuriera/kierowcy rozwożenie paczek od zaraz Koldig

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Koldig
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2014 02:51

Firma kurierska poszukuje pilnie pracownika na stanowisko kurier przy rozwożeniu paczek do klientów. Zatrudnienie od zaraz dla kierowcy kat.B w Koldig. Wymagane aktualne zamieszkanie w Danii.

Stanowisko: Kierowca kat.B/Kurier

Zarobki: do uzgodnienia DKK

Miejsce pracy: Koldig, Jutlandia

Obowiązki:

  • Obowiązkiem pracownika będzie pakowanie paczek na samochód dostawczy oraz rozwożenie ich do klientów.
  • Praca wymaga obsługi skanera.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • praca dla osób z zakwaterowaniem w Danii – pracodawca nie zapewnia mieszkania
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • punktualność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie
  • praca od zaraz

Aplikacja:
Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres: drivers@vnl.dk w tytule wpisujac KURIER KOLDING.

źródło: http://norwegia.pgra.pl/oferuje/logistyka/kurier_i481

ID ogłoszenia: 45653e56a4e869d4

ilość wszystkich wyświetleń: 3379, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii dla kuriera/kierowcy rozwożenie paczek od zaraz Koldig”

  1. Tomasz kierowca na 17 sierpnia 2014 @ 17:41

    Witam.Obecnie pracuję jako kurier w hurtowni leków weterynaryjnych(już 7 lat)mam własną działalność.Doskonale znam pracę na magazynie oraz mam ponad 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu busa(przejechałem ok. 800 000 km)Mam 32 lata ,dobrą kondycję fizyczną.angielski w stopniu komunikatywnym.jeżeli posiadacie Państwo podobne oferty jak ta proszę o kontakt tel.502821552 z góry dziękuję.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.