DKK52 netto/h

Dam pracę w Danii bez języka przy zbiorach truskawek z ekologicznej hodowli

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 maja 2014 23:15

Pilnie poszukujemy kobiety bez znajomości języka do podjęcia fizycznej pracy w Danii przy zbiorach truskawek z uprawy ekologicznej. Oferta od zaraz w szklarni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce pracy: Dania

Zarobki: 52 DKK netto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Zatrudnienie będzie odbywać się przy zbiorach truskawek z upraw ekologicznych.
  • Praca przy truskawkach szklarniowych rosnących na stołach.

Oczekiwania:

  • brak problemów z kręgosłupem, możliwość pracy ciągłej w pozycji stojącej
  • dyspozycyjność do wyjazdu na okres 6 tygodni
  • punktualność
  • rzetelne podchodzenie do powierzonych obowiązków
  • zdolność do wypracowywania zamierzonych celów
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w międzynarodowym zespole
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego jednak nie jest to konieczne

Oferta:

  • zatrudnienie na 6 tygodni z możliwością przedłużenia
  • możliwość podjęcia pracy w Danii bez znajomości języka
  • praca po ok 6/9 godzin dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej:
[ogłoszenie wygasło]w tytule wiadomości prosimy wpisać „truskawki”

źródło: wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 220536ca5d579124