€11.03 euro brutto/h

Dam pracę w Austrii dla tynkarza w budownictwie Vorarlberg 2014

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Vorarlberg
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2014 23:39

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko tynkarz w firmie z Vorarlberg. Ogłoszenie pracy w Austrii przy tynkowaniu, szpachlowaniu oraz dociepleniach.

Stanowisko: Tynkarz

Lokalizacja: Vorarlberg

Zarobki: 11.03 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Pracownik będzie miał za zadanie tynkować oraz szpachlować
  • Obowiązkiem będzie praca przy dociepleniach
  • Do zadań należeć będzie również gładzenie murów zrobionych z pustaków szalunkowych

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku tynkarza
  • atutem będzie zdolność do stawiania rusztowań
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • dobre zarobki plus dieta w wysokości 41,40 euro netto za każdy dzień pracy
  • zamieszkanie zapewnione
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • propozycja podjęcia pracy na dłużej
  • pracodawca oferuje pensje: 13 oraz 14

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

  • de@ksps.com.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21k6a8/

ID ogłoszenia: 48253582021c8b55

ilość wszystkich wyświetleń: 3263, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Austrii dla tynkarza w budownictwie Vorarlberg 2014”

  1. Sebastian Malik na 12 stycznia 2016 @ 11:01

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. mysle ze spelniam warunki, moze nie mam na wszystko dokumetow ale mam doswiadczenie i mowie biegle w j.niemieckim

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.