£6,50-9,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu na magazynie Hempstead bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hempstead
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 25 stycznia 2015 19:03

Magazyn z Hempstead szuka pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Anglii. Zatrudnienie na magazynie przy pakowaniu produktów i przygotowywaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, różne lokalizacje: Hempstead, Harlow, Hatfield
Wynagrodzenie: 6,50-9,50 GBP/h

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem towarów
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– dbanie o porządek na magazynie
– układanie dostaw według ustalonych zasad
– zabezpieczanie towaru i jego kodowanie

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– chęć pracy w Anglii
– dobry stan zdrowia
– osoby otwarte, energiczne, komunikatywne
– samodzielne wykonywanie zadań, odpowiedzialność
– elokwencja, szybkość uczenia się
– przyjazd własnym samochodem będzie mile widziany

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zawarcie umowy z agencją zatrudnienia
– pomoc w aklimatyzacji
– zdobycie nowego ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym środowisku
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą strony internetowej: http://www.poloniusz.pl/o1-2392c1/

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-bez-doswiadczenia-przy-pakowaniu-hatfield/

ID ogłoszenia: 30654c4e58e26f32

ilość wszystkich wyświetleń: 5996, dzisiaj: 1

8 komentarzy na “Dam pracę w Anglii przy pakowaniu na magazynie Hempstead bez doświadczenia”

  1. sławek 1982 na 25 stycznia 2015 @ 20:12

    mieszkam w tunbridge wells, zainteresowany, dyspozycyjny
    mail: slawek.sty@o2.pl
    tel:07754334487

  2. Witam, jestem zainteresowany, mam doświadczenie na w pracach na magazynach. Obecnie w Chatam przebywam. mail : zyskjerzy@gmail.com tel : 07731736185

  3. Angela213d na 29 stycznia 2015 @ 10:21

    Jestem zainteresowana propozycją . Spełniam warunki oczekiwań . Mieszkam w Polsce . Proszę o kontakt .

  4. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy. Wlasnie docieramy samochodem z narzeczonym do Anglii i bedziemy szukac pracy oraz mieszkania. Prosze o kontakt.

    ewadarlak1987@gmail.com

    Pozdrawiamy.

  5. Daria i Marta na 6 lutego 2015 @ 09:40

    Witamy, jesteśmy zainteresowane ofertą. Prosimy o kontakt

  6. beata i ryszard na 21 lutego 2015 @ 14:07

    48796359276 mamy doswiadczenie 2 letnie na magazynie internetowym

  7. Witam.
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pańską ofertą pracy. Interesuje nas praca w miesiącach od czerwca do sierpnia.Jak najbardziej odpowiadają nam warunki pracy. Myślę, że wraz z partnerem jesteśmy odpowiednimi osobami do tej pracy, ponieważ potrafimy pracować pod presją. Nasz angielski jest na poziomie podstawowym.
    Proszę o odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. 🙂

  8. Witam.
    Proszę o odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.