£8,50 brutto za godzinę

Dam pracę w Anglii 2017 od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Londyn UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 01:05

Poszukujemy pracowników do zatrudnienia w firmie dystrybucyjnej z Londynu. Od zaraz tymczasowa praca w Anglii 2017 dla 3 osób bez języka przy pakowaniu perfum na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 3 miesięcy

Liczba wakatów: 3

Zarobki: 8,50 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu pudełek z perfumami, następnie ponownym pakowaniu, naklejaniu nowych etykiet oraz zabezpieczeń przeciw kradzieży

Wymagania:

  • zręczność
  • staranne i dokładne wykonywanie obowiązków
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach przy pakowaniu

Oferujemy:

  • pracę na czas określony bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • pomoc w załatwianiu formalności oraz dokumentów
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie na miejscu w cenie 80 GBP za tydzień od osoby

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres poczty e-mail:

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie perfum Londyn 02/2017.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-londynie/

ID ogłoszenia: 681587f5d923bfd1

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii 2017 od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Londyn UK”

  1. Witam jestem zaintesowana państwa oferta pracy bardzo proszę o kontakt 505561137

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy bardzo prosze o kontakt 669790192

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy bardzo prosze o kontakt 516759857

  4. Witam,jestem zainteresowana oferta mój numer kontaktowy to 605505253