£6,31 GBP za godz.

Dam pracę w Anglii na produkcji spożywczej bez doświadczenia Malton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Mallton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:13

Od zaraz szukamy osób bez doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Malton na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Malton
Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godz.

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało dbanie o prawidłowość przebiegu procesów produkcyjnych. Zatrudniony będzie również zajmować się pakowaniem produktów spożywczym oraz będzie kontrolować jakość produkcji.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
– chęć do pracy zmianowej
– przyjazd własnym samochodem jest pożądany
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– doświadczenie w pracach produkcyjnych jest mile widziane
– podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę w systemie 3 zmianowym (I 6-14; II 14-22; III 22-6)
– zapewniamy zatrudnienie już od zaraz na dłuższy okres
– możliwość podjęcia nadgodzin
– zapewniamy przeszkolenie BHP
– wdrożenie w system firmy
– możliwość zdobycia nowej cennej wiedzy
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: careers@quattrorecruitment.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 3915414517e67a4b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na produkcji spożywczej bez doświadczenia Malton”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze od zaraz jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach drugie zaś umie język angielski i niemiecki prosimy o pilny kontakt 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.