£6,31 GBP za godz.

Dam pracę w Anglii na magazynie przy pakowaniu Manchester od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 10 września 2014 01:12

Aktualnie poszukujemy magazynierów do pracy w Anglii przy pakowaniu. Oferta z Manchesteru od zaraz dla pracowników fizycznych na linii produkcyjnej bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godz.

Zadania:
– pakowanie przy taśmie
– zajmowanie się kontrolą jakości produktów
– utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
– magazynowanie gotowych pakunków

Wymagania:
– spostrzegawczość, zaradność
– szybkość wykonywania zadań
– sprawne dłonie
– chęć do pracy zespołowej
– znajomość zasad BHP
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich warunkach od zaraz
– dobre warunki płacowe
– pracę w międzynarodowym zespole
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikowania poprzez maila: Katarzyna.s@am2pm.uk.com w nagłówku wpisując: Pracownik w magazynie-Trafford Park.

Źródło:

ID ogłoszenia: 522540f7b644c9a8

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na magazynie przy pakowaniu Manchester od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana pracą w Waszej firmie od 1 lutego.
    Posiadam doświadczenie na linii produkcyjnej w packhousie przez ostatni rok.
    Zajmowałam się segregowaniem, kontrolą jakości warzyw i owoców na linii. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.