£do ustalenia

Dam pracę w Anglii na magazynie Manchester pakowanie kosmetyków od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:22

Od zaraz posiadamy wolne stanowiska na magazynie w formie pakowacza kosmetyków. Praca Anglia w mieście Manchester dla Polaków bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Manchester, Bury
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania wykonywane są na magazynie z kosmetykami bądź odzieżą. Prace jakie będzie musiała wykonać osoba zatrudniona to pakowanie kosmetyków lub sortowanie ubrań.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wcześniejsze zatrudnienie na magazynie będzie mile widziane
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– bez problemów ze zdrowiem
– dobra ogólna sprawność fizyczna i psychiczna
– wyjazd od zaraz
– umiejętne zarządzanie czasem pracy

Oferujemy:
– pracę przez 5 dni w tygodni (weekendy wolne)
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– angielskie warunki zatrudnienia
– zdobycie nowego doświadczenia
– odpowiedzi na pytania
– brak ukrytych kosztów podczas procesu rekrutacyjnego

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na maila: adam.jankowski@heads-uk.com możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 0161 749 9897

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kosmetykow-na-magazynie-manchester/

ID ogłoszenia: 49955e3931c13d4f