£8,50-10/h brutto

Dam pracę w Anglii dla par bez języka produkcja telewizorów od zaraz Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leeds
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 października 2017 01:30

Możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy w Anglii dla par na produkcji telewizorów. Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Leeds kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,50 GBP za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka oraz 10 GBP dla pracowników z angielskim

Liczba miejsc: 6 osób lub 3 pary

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu części telewizorów przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także kontrolą jakości na ostatnim etapie produkcji oraz pakowaniem zestawów z dodatkami w pudełka
  • do obowiązków będzie należało przygotowywanie towarów do wysyłki, układanie kartonów na paletach oraz prace na magazynie

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji elektroniki
  • zdolność pracy w zespole
  • szybkie uczenie się
  • możliwość pracy na zmiany
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące lub dłużej
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatkowo płatne godziny nadliczbowe
  • szansę na stałą współpracę
  • płatne zamieszkanie za 180 GBP od osoby lub 300 od pary

Aplikacja:

Zgłoszenia z dopiskiem w tytule „produkcja LCD Leeds + imię i nazwisko″ prosimy wysyłać na adres:

jobs4u-2017@englandmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-przy-produkcji-telewizorow-lcd-bez-jezyka-w-fabryce-z-leeds/

ID ogłoszenia: 27459ea15cba18f0