£220-260 GBP/tydzień

Dam pracę w Anglii dla kobiet na produkcji sera od zaraz w Londynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 13 marca 2015 22:54

Aktualna oferta pracy w Anglii na produkcji serów śródziemnomorskich z podstawową znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Londynie dla kobiet.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sera

Lokalizacja: Londyn, dokładniej Neasden/Wembley

Zarobki: 220-260 GBP tygodniowo

Opis stanowiska:

  • Nieskomplikowana praca fizyczna na produkcji serów śródziemnomorskich.
  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za kontrolę jakości, wsparcie produkcji, pakowanie i przenoszenie opakowań.
  • Niezbędna jest dobra kondycja ponieważ opakowania ważą do 15 kg.

Wymagania:

  • pożądane zgłoszenia od kobiet do 45 roku życia
  • pracowitość, wytrzymałość fizyczna
  • dobra sprawność, siła
  • znajomość języka angielskiego – podstawowe zdania, rozumienie prostych poleceń
  • posiadanie NIN
  • dobre zorganizowanie, obowiązkowość
  • duża samodzielność
  • zamieszkanie w okolicach NW10

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przejrzystych zasadach
  • pracę 6 dni w tygodniu – pon – pt od 8-15, soboty 8-13
  • możliwość zatrudnienia bez posiadania doświadczenia
  • przeszkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: ewa@milkys.co.uk
Prosimy załączyć CV w języku angielskim.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-dla-kobiet-na-produkcji-sera-neasden-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 4025501c7e161e04

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.