£9,50 /h brutto

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka od zaraz produkcja batonów Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Nottingham
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2018 15:48

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie od zaraz w Nottingham. Pracodawca zapewnia dobre i uczciwe zarobki oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham, Wielka Brytania.

Stawka godzinowa: 9,50 funtów brutto.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn;
  • kontrolowanie jakości wyrobów;
  • pakowanie produktów;
  • układanie towarów na paletach.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • możliwość i chęć podjęcia zatrudnienia przynajmniej na 4 miesiące;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • uczciwe podejście do obowiązków;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • brak nałogów – szczególnie tytoniowego i alkoholowego;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • pracę na pół roku z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w formalnościach dla osób pierwszy raz zatrudniających się w UK;
  • możliwość dobrze płatnych nadgodzin;
  • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych płatne 35 funtów tygodniowo;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres:

oxf-agency@solution4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać:
„produkcja batonów Nottingham 2018”

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Nie bierzemy pod uwagę aplikacji bez klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-batonow-czekoladowych-nottingham/

ID ogłoszenia: 235b9646d7445b3