£do ustalenia

Dam pracę w Anglii bez języka przy sprzątaniu restauracji Dorchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Dorchester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 01:58

Aktualnie szukamy pracowników sprzątających do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Dorchester od zaraz dla sprzątaczy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Dorchester
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik ma za zadanie posprzątać kuchnie, aby była gotowa do następnego intensywnego użytkowania. Osoba zatrudniona zajmuję się również porządkowaniem sali oraz toalet znajdujących się w restauracji.

Wymagania:
– zdolność szybkiego wyjazdu do Anglii
– zatrudniamy jedynie osoby zdrowe
– umiejętność dokładnego sprzątania
– odpowiedzialność, dobre zorganizowanie, punktualność
– chęć pracowania w godzinach porannych bądź nocnych (do wyboru)
– poszukujemy osób, które posiadają miejsce zamieszkania blisko miejsca pracy
– mile widziane jest doświadczenie na danym stanowisku

Oferujemy:
– możliwość wyboru zmiany porannej bądź nocnej
– legalną pracę na angielskich warunkach
– dobrze płatną pracę
– podniesienie swoich kwalifikacji
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie z warunkami pracodawcy

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o kontakt mailowy na adres: jobs@fluidhygiene.com możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 0208 329 0551

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-restauracji-przy-sprzataniu-bez-jezyka-dorchester-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 96455a43970bb8c0