£6,31 GBP za godz.

Praca w Anglii od zaraz bez języka na produkcji spożywczej Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2014 23:11

Aktualnie szukamy pakowaczy bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Manchesteru na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontrolowaniu jakości produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godz.

Zadania:
– przygotowywanie składników potrzebnych do produkcji ciastek
– obsługiwanie maszyn znajdujących się w fabryce
– pakowanie ciastek i wafli do specjalnie przygotowanych opakowań
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
– osoby pełnoletnie
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– kandydat musi okazać zaświadczenie o niekaralności
– umiejętność zarządzania czasem
– odpowiedzialność, zaangażowanie, motywacja

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia doświadczenia
– ubezpieczenie i inne świadczenia socjalne
– pracę na dłuższy okres
– pomagamy w znalezieniu mieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: jobs4u@englandmail.com w tytule proszę wpisać: produkcja ciastek Manchester.

Źródło:

ID ogłoszenia: 90253ea5b515830a

9 komentarzy na “Praca w Anglii od zaraz bez języka na produkcji spożywczej Manchester”

  1. witam jestem zainteresowany od zaraz 881-730-482 w celu jakich kolwiek pytam prosze o kontakt.Mateusz

  2. Jestem zaiteresowany pracą, mam doświadczczenie w róznych pracach, jestem sumienny i chętny do podjęcia pracy jak najszybciej, te.602511195.

  3. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Szybko się uczę, jestem odpowiedzialny. Mój numer tel. 790329947. Proszę o kontakt.

  4. pakowacz Anglia Menchester na 16 sierpnia 2014 @ 17:29

    Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    Możliwość podjecia pracy od zaraz.
    Proszę o kontakt meilowy lub telefoniczy: 661-187-934.

  5. Witam jestem zaintetesowana praca na produkcji nie mam doswiadczenia ale szybko sie ucze

  6. Witam..
    Jestesmy bardzo zainteresowani Panstwa ofertą..
    Mamy po 19 lat , szybko sie uczymy , energiczni ,pełni zapału

    numer kontaktowy – 720-825-355

  7. Jestem zainteresowany ofertą.
    Spełniam wszystkie kryteria

  8. Witam!
    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam doświadczenie na linii produkcyjnej gdyż pracowałem na podobnych stanowiskach z tym że nie przy produktach spożywczych ale myślę że moje obecne doświadczenie będzie pomocne przy nowym zatrudnieniu. Jestem osobą zdyscyplinowaną,odpowiedzialną,uczciwą,szybko się uczę, jestem sumienny i chętny do podjęcia pracy w najszybszym możliwym terminie. Mam nadzieję że wstępnie zainteresowałem Państwa swoją osobą i wkrótce otrzymam od Państwa odpowiedź mailowo bądź tel. 792307851 na moje zgłoszenie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.