£7,80 GBP za godz. brutto

Dam pracę w Anglii bez języka produkcja, pakowanie od zaraz Sheffield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sheffield
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2014 01:10

Producent słodyczy z Sheffield szuka od zaraz 3 osób do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Oferta dla pakowaczy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na dwutygodniowy okres próbny, po którym zostaje podpisana umowa na stałe.

Stanowisko: Pomocnik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Sheffield
Wynagrodzenie: 7,80 GBP za godz. brutto

Zadania:
Praca polega na staniu przy linii produkcyjnej i pakowaniu słodyczy do opakowań kartonowych. Zatrudniony podczas tej czynności będzie również sprawdzać jakość wytworzonych produktów i zgłaszać o ewentualnych błędach.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
– chęć wyjazdu do Anglii na dłuższy okres
– posiadanie doświadczenia spożywczego będzie mile widziane
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
– od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności, zaangażowania, punktualności

Oferujemy:
– początkowo dwutygodniowy okres próbny, a następnie stałe zatrudnienie.
– podpisanie umowy o pracę na angielskich warunkach
– oferujemy miejsce zamieszkania w cenie 85 GBP za tydzień
– zapewniamy odzież roboczą
– dobre warunki pracownicze
– pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia
– szkolenia dla pracowników
– kursy językowe
– bonusy za nadgodziny

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pomocą maila: jobs4u@englandmail.com w tytule proszę wpisać: „pakowanie słodyczy Sheffield″

Źródło:

ID ogłoszenia: 954542308d7de238

5 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez języka produkcja, pakowanie od zaraz Sheffield”

  1. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy osobami,odpowiedzialnymi i sumiennymi, które szybko dostosowują się do otoczenia i nie boją się ciężkiej pracy. Ja posiadam doświadczenie na produkcji spożywczej i znam język angielski w stopniu podstawowym. Mąż posiada prawo jazdy, oraz uprawnienia na wózki widłowe. Prosimy o kontakt pod nr.telefonu 722006012 lub na e-mail.

  2. Witam. Mam 21 lat i jestem zainteresowany wasza oferta i bardzo mi zalezy zeby pracowac w waszej firmie. Jestem osoba pracowita, sumienna, dokladna i odpowiedzialna. Jestem gotow na wyjazd od zaraz i nie boje sie zadnej pracy. Moj nr tel. 725366761.

  3. Witam!
    Jestem poważnie zainteresowany tą praca, mam duże doświadczenie na taśmie prod.
    Posiadam certyfikat na wózki widłowe.
    Mam nr NINo oraz referencje od ostatniego pracodawcy w UK.
    Proszę o kontakt.
    maciek273@onet.pl
    tel: 48-518-641-381
    Pozdrawiam.

  4. Witam. jestem zainteresowaną ta oferta, pracę mogę podjąć niezwłocznie: nr. tel 791-097-844

  5. Chętnie podejmę pracę , pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.