SEK24500 SEK brutto

Dam fizyczną pracę w Szwecji od zaraz 2019 bez języka sortowanie odzieży Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 20:33

Ciekawa, fizyczna praca w Szwecji od zaraz przy sortowaniu odzieży. Zatrudnienie w Malmö bez znajomości języka szwedzkiego oraz doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Malmö, Szwecja.

Wynagrodzenie: 24 500 SEK/mc.

Wolne miejsca: 5.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • sortowanie odzieży używanej ze względu na określone kryteria;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań związanych z pracą zakładu.

Oczekiwania:

  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność manualna;
  • spostrzegawczość;
  • punktualność;
  • samodyscyplina;
  • odpowiedzialne podejście;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • miłe usposobienie i kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w trybie zmianowym;
  • szwedzką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4000 SEK za miesiąc;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Dla kandydatów:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać aktualne dane kontaktowe oraz zgodę na przetwarzanie danych.

Osoby, które zakwalifikują się do pracy, będą musiały stawić się w naszym biurze w Gdyni aby podpisać umowę. Nie zwracamy kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-malmo/

ID ogłoszenia: 7885c1d23f8b6fd9