NOK169 NOK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka przeprowadzki Tønsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tønsberg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:48

Od zaraz potrzebni fizyczni pracownicy do pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Oferta z Tønsberg bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Tønsberg
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownicy rozkładają meble na części następnie pakują je do kartonów i zabezpieczają
– załadunek towarów na samochód
– rozładowanie mebli oraz ich montowanie w nowych pomieszczeniach

Wymagania:
– ze względu na charakter prac zatrudniamy osoby zdrowe, silne fizycznie
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– szybkość, energiczność, niezawodność
– należy przykładać się do pracy
– godne reprezentowanie firmy
– osoba przyjaźnie nastawiona, kulturalna

Oferujemy:
– pracę, którą można rozpocząć od zaraz
– wprowadzenie w pierwszym dniu wraz z szybkim przeszkoleniem
– pracę zespołową
– dobrze płatną pracę
– norweską umowę
– stałe zlecenia
– dużą ilość przepracowanych godzin

Aplikacja:
Należy zgłosić się wysyłając maila na adres: michal.korzybski@onet.eu
W treści należy wpisać posiadane doświadczenie.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-fizyczna-w-norwegii-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-tonsberg/

ID ogłoszenia: 8115639595bc2405

12 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka przeprowadzki Tønsberg”

  1. Witam. Jestem młodym 23 letnim mężczyzną. Pracowałem na produkcji, gdzie trzeba było nosić bardzo ciężkie szkło, wykazywać się sprawnością fizyczną, punktualnością, precyzyjnością i dobrym zorganizowaniem. Potrafię pracować w zespole i nie posiadam nałogów, jestem gotowy do pracy od zaraz, bardzo mi zależy. Jeśli są Państwo zainteresowani moją kandydaturą proszę o kontakt pod numerem 570186230, z poważaniem Michał Markowski.

  2. Sylwester Mastalerz na 4 listopada 2015 @ 14:35

    chetne 2 osoby od zaraz prosze o szybki kontakt 726292612

  3. witam bylbym zainteresowany od zaraz praca w norwegi przy przeprowadzkach533258827

  4. dzien dobry jestem zaintereswany praca pracojew zawodziejnako stolarz montazysta od 6 lat wysylalem panu na poczte swoje cv w kazdej chwili podejme prace prosze o tel 570983064 pozdrawiam rzewuski kamil

  5. Witam jestem zainteresowany pana ofertom pracy mam 33lata praca fizyczna nie jest mi obca pozdrawiam i proszę o kont.604265052.

  6. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem jestem osobą pracowitą silną fizycznie cieżkiej pracy sie nie boje bardzo prosiłbym o kontakt pod numer tel. 573414079

  7. Witam jestem zainteresowany oferta pracy. Jestem pracowity potrafie wykonac zetelnie polecna mi prace. Prosze o kontakt.

  8. Witam, obecnie od 4 lat pracuje przy montażu okien i drzwi z PCV i aluminium, także ciężkie przedmioty nie są mi obce, często pracuje od świtu do nocy i bardzo byłbym zainteresowany ta praca, proszę o kontakt pod adresem mailowym.
    Pozdrawiam

  9. Witam ja oraz kolega jestesmy zainteresowani, prosimy o kontakt 724117879

  10. witam jestem zainteresowany ofertą od już proszę o kontalkt 518444194

  11. Witam. Mam 23 lata. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy. Nie boje się ciężkiej fizycznej pracy. Jestem sumienny uczciwy pracowity i zmotywowany . Mogę wyjechać od zaraz . Proszę o kontakt

  12. Arkadiusz bijas na 30 października 2017 @ 11:30

    Dzień dobry mam 20 lat pracuje już 8 miesięcy na magazynie jako magazynier jestem zainteresowany do pracy jestem młody lubie fizyczną pracę proszę o kontakt