NOK95-100 NOK/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii dla kobiet sprzątanie mieszkań Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: ze znajomością języka
  • Opublikowany: 8 listopada 2014 01:38

Oferta dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu domów i mieszkań. Fizyczna praca Norwegia w Oslo od zaraz dla kobiet z językiem angielskim bądź norweskim.

Stanowisko: Osoba do sprzątania
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 95-100 NOK/h

Zadania:
Do zadań pracownika należy utrzymywanie porządku mieszkań i domów. Pracownik będzie korzystać ze środków czystości i urządzeń pomocnych przy sprzątaniu.

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem
– punktualność
– samodzielne dotarcie do klienta
– znajomość ulic Oslo
– prawo jazdy na samochód osobowy i przyjazd własnym autem
– doświadczenie na danym stanowisku
– możliwość wyjazdu od zaraz
– praca dla osób zamieszkałych w Norwegii

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– zdobycie dodatkowych kwalifikacji
– pracę 5 dni w tygodniu (możliwe również soboty)
– pełnowymiarowa liczba przepracowanych godzin

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie za pomocą strony: ogłoszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzataczka_norwegia,ogłoszenia,20141022100521.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiety-w-oslo-przy-sprzataniu-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 773545d515abaab4

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.