NOKdo ustalenia

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla kobiet przy sprzątaniu domów Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2014 02:44

Firma sprzątająca z Oslo szuka kobiet do pracy w Norwegii. Oferta od zaraz przy sprzątaniu domów prywatnych. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka norweskiego bądź angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik ma za zadanie doprowadzić mieszkanie do czystości. Będzie wykonywać takie zadania jak: zmywanie naczyń, mycie okien, odkurzanie, ścieranie kurzy itp.

Wymagania:
– umiejętność dokładnego sprzątania
– doświadczenie przy sprzątaniu domów na terenie Norwegii
– komunikatywna znajomość języka norweskiego bądź dobra znajomość języka angielskiego
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– osoba znająca tereny Oslo i ulice miasta
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– kandydaci bez nałogów- niepalący

Oferujemy:
– na początku zapewniamy pół etatu
– po pewnym czasie oferujemy stałe zatrudnienie
– pracę w dynamicznym, młodym zespole
– miłą atmosferę w miejscu pracy
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: hjemmerenhold1@gmail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 79253f67e611701f