€do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 7 września 2014 01:49

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta ze Stuttgartu od zaraz przy sprzątaniu sklepu z odzieżą. Zatrudnienie na pół etatu.

Stanowisko: Sprzątacz/ka
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Będą to prace porządkowe prowadzone w klepie polegające na:
– zamiataniu i myciu podług
– wycieranie kurzy
– mycie luster znajdujących się w przebieralniach
– sporadyczne mycie szyb wystawienniczych oraz okien

Wymagania:
– osoby zamieszkałe w Niemczech
– chęć do pracy za granicą od zaraz
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– osoba dokładna, potrafiąca sprzątać
– odpowiedzialność, dyskretność, punktualność

Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia
– zatrudnienie na pół etatu
– pracownikom ze znajomością języka niemieckiego oferujemy większą liczbę godzin
– pracę w renomowanej firmie
– zapewniamy stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: michal@ccscleaning.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 941540b265be5cc1

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu bez języka Stuttgart”

  1. jestem zainteresowana ofertom pracy to moj numer 723 249 114

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.