€do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku paczek bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 02:26

Od zaraz zatrudnimy pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech, Bremen przy załadunku i rozładunku paczek kurierskich na magazynie

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– praca przy rozładunku paczek kurierskich
– sortowanie przesyłek
– załadunek paczek gotowych do dalszej wysyłki
– inne zadania zlecane przez osobę przełożoną

Wymagania:
– dobra ogólna sprawność fizyczna i psychiczna
– bez problemów ze zdrowiem
– chęć podjęcia pracy w miejscu gdzie panuję tylko zmiana nocna
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– kreatywne podejście do problemów
– radzenie sobie ze stresem
– osoba samodzielna, zaangażowana

Oferujemy:
– przeszkolenie z BHP oraz zasad panujących w firmie
– start już od zaraz
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie opłacane przez pracownika
– wsparcie polskiego koordynatora
– przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Praca fizyczna, Bremen, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-na-magazynie-kurierskim-bez-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 15955ca6be94d664

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku paczek bez języka Bremen”

  1. Jestem gotowy sprawny fizycznie wytrzymaly godzinowo z ciezkimi rzeczami pracuje codzienie po 12 godzin 789278603

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt telefoniczny 691648607 lub mailowy lukiostro13@wp.pl

  3. Dzień dobry jestem gotowy do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt tel. lub e-mail