€od 10 euro za godzinę

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków od zaraz sprzątanie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 października 2014 03:12

Firma świadcząca usługi sprzątania w Lipsku zatrudni pracowników. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu w prywatnych mieszkaniach i domach dla sprzątaczek.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce pracy: Lipsk

Wynagrodzenie: od 10 euro za godzinę do 12,50 w zależności czy to klient jednorazowy czy stały

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na sprzątaniu w domach prywatnych.
  • Obowiązki ustalane będą przez zleceniodawców tak jak: mycie okien, odkurzanie, ścieranie kurzy, sprzątanie łazienki i kuchni, ścielenie łóżek itp.

Oczekiwania:

  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • sprawność i zręczność
  • duża dokładność
  • umiejętność prasowania, prania,
  • zdolność swobodnego dobierania odpowiednich specyfików do czyszczonych powierzchni
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • osoba powinna być schludna, zorganizowana i kulturalna
  • każdy kandydat powinien posiadać Gewerbe – albo przynajmniej chcieć założyć po przyjeździe do Niemiec

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • wszelkie środki czystości zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie w problematycznych kwestiach – np.: pomoc przy założeniu Gewerby
  • pracę w nienormowanych godzinach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres: info@cleanagents.com

Telefonicznie: 030 / 243 011 383

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-u-klientow-lipsk/

ID ogłoszenia: 5775437148959af3

ilość wszystkich wyświetleń: 3407, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków od zaraz sprzątanie Lipsk”

  1. witam bardzo jestem zainteresowana ta oferta pracy jestem gotowa wyjechac od zaraz ma 24 lata potarfie wykonywac wszystkie pracy domowe z pasja bardzo lubie je wykonywac prosze o kontakt 724324023

  2. Witam Serdecznie jestem bardzo zainteresowany pracą u państwa razem z narzeczoną jesteśmy młodzi i bardzo pracowici .
    Proszę o jaki kol wiek kontakt z nami mój numer telefonu to : 534 938 591.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.