€7 euro/h netto

Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka Dordrecht przy sprzątaniu aut 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Dordrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: połowa stycznia
  • Opublikowany: 2 stycznia 2015 22:35

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Holandii na rok 2015. Oferta z Dordrecht przy sprzątaniu samochodów dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Dordrecht
Wynagrodzenie: 7 euro/h netto

Zadania:
Pracownik zajmować się będzie sprzątaniem aut wewnątrz i myciem zewnętrznym. Zatrudniony będzie dbać o prawidłowe przygotowanie samochodów do wystaw i pokazów.

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– otwartość, komunikatywność
– umiejętność rozmawiania z ludźmi
– osoby o łagodnym usposobieniu
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– gotowość do wyjazdu za granicę w połowie stycznia

Oferujemy:
– legalną pracę od połowy stycznia 2015 roku
– 8 godzinny dzień pracy
– 2 dni wolne w tygodniu
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– zakwaterowanie
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: rzeszow@grupacon.com w tytule proszę wpisać: praca w Holandii.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-holandii-przy-sprzataniu-samochodow-dordrecht-2015/

ID ogłoszenia: 91454a6f8c27b99a

7 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka Dordrecht przy sprzątaniu aut 2015”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy ,jestem osoba odpowiedzialna i pracowita bez nalogow

  2. prosze o kontakt 503635143

  3. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenia w tego typu pracach. Proszę o kontakt. Mój nr tel +4915215809143 lub
    legion1973@interia.pl

  4. kuba bydgoszcz na 7 stycznia 2015 @ 11:08

    Witam,pracowalem na myjni samochodowej i mysle ze spelniam panstwa warunki.
    Prosze o kontakt +48883641154..
    Pozdrawiam

  5. krystian877 na 9 stycznia 2015 @ 00:13

    Witam.jestem zainteresowany ofertą pracy ,pracowałem 2 lata w tego typu pracach .Jestem pracowity ,bez nałogów .posiadam prawo jazdy kat.b Proszę o kontakt 730-516-156 bądź
    krycha302@interia.pl

  6. Witam pracowałem 2lata w Polsce jako lakiernik samochodowy mycie , polerowanie , sprzątanie i pielęgnacja aut to dla Mnie chleb powszedni , mam 20lat i ogromny zapał do pracy . Proszę o kontakt . Pozdrawiam 🙂

  7. Spełniam państwa wszystkie wymagania , jako kosmetyk samochodowy pracuje już 6 rok . 530182605 Pozdrawiam Arek