DKK119,87 DKK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Danii roznoszenie gazet od zaraz bez języka Vordingborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Vordingborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:00

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii przy roznoszeniu gazet na terenie Vordingborga. Oferujemy zmianę nocną.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Vordingborg
Wynagrodzenie: 119,87 DKK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik roznosi gazety/magazyny na terenie Vordingborga.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy na zmianę nocną
– chęć pracowania przez 6 dni w tygodniu
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– pracę dla par, kobiet i mężczyzn
– dobre wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
– dzień wolny w tygodniu
– dodatek urlopowy w wysokości 12,5% (wynosi on 14,98 DKK doliczany do każdej godziny)
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
– składki emerytalne
– zakwaterowanie (czynsz opłaca pracownik i jest potrącane z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Należy przesłać CV wraz z opisem wykonywanych obowiązków na maila: info@jobsupply.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/dystrybucja_prasy__dania,ogloszenie,20151123085536.html

ID ogłoszenia: 86656564614ccd34

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Danii roznoszenie gazet od zaraz bez języka Vordingborg”

  1. Jestem zainteresowany . Chciałbym zacząć prace od stycznia . Proszę o kontakt mailowo lub telefonicznie marcinmadovsky@gmail.com +48 697 619 737 .

  2. Magdalena i Jakub na 2 stycznia 2016 @ 18:11

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-maila magdalena_olszewska95@wp.pl Bardzo zależy nam na jak najszybszym kontakcie. Z góry dziękujemy

  3. waldek250979 na 7 lutego 2016 @ 09:34

    witam jestem zainteresowany pracą nie musze zjeżdżać do domu mogę pracować 6 dni w tygodniu pozdrawiam i proszę o kontakt pod nr tel 798565050