DKKbrak danych

Dam pracę w Danii na budowie od zaraz przy rozbiórkach z językiem angielskim, Roskilde

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Roskilde
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: z językiem angielskim
  • Opublikowany: 9 stycznia 2019 21:30
  • Wygasa: 16 godzin, 47 minut

Od zaraz fizyczna praca w Danii w Roskilde na budowie jako pracownik robót wyburzeniowych z językiem angielskim. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny robót wyburzeniowych (azbest).

Lokalizacja: Roskilde.

Wynagrodzenie: brak danych.

Start: od stycznia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac wyburzeniowych oraz rozbiórkowych na Zelandii;
  • sortowanie odpadów na placu budowy;
  • jest to praca z materiałami, które zawierają azbest.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie, jako pracownik przy rozbiórkach;
  • certyfikat uprawniający do pracy z azbestem;
  • możliwość wyjazdu od zaraz;
  • warunek konieczny to znajomość języka angielskiego;
  • mile widziany będzie certyfikat na wózki widłowe oraz montaż rusztowań;
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy i własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • praca w oparciu o duńską umowę (do rąk przed wyjazdem), która zapewnia ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, dodatki wakacyjne w wysokości 12,5%, składki emerytalne, warunki zatrudnienia, wynagrodzenie;
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych;
  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie (przed pierwszą wypłatą możliwość dostania zaliczki w wysokości 1000 DKK na tydzień;
  • zakwaterowanie odpłatne, którego koszt odliczany jest od wynagrodzenia;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu na terenie Danii;
  • pomoc polskiego koordynatora i numer alarmowy czynny 24h/dobę;
  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie;
  • do 50 godzin pracy w tygodniu;
  • praca od stycznia 2019;
  • prace w systemie rotacyjnym – 6/2 albo 9/3.

Aplikacja:

Aktualne CV oraz dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe, czyli świadectwa pracy i referencje należy złożyć  wraz z podaniem numeru referencyjnego „PRW/ 01.19/ Roskilde” za pomocą aplikacji na stronie:

ID ogłoszenia: 9435c36443b6282a