£do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Anglii na budowie przy rozbiórkach Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 9 lutego 2015 02:37

Firma budowlana z Londynu poszukuje pracownika fizycznego do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków w budownictwie przy rozbiórkach, wyburzeniach. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na prowadzeniu prac demontażowych ścian, podłóg, okien, płytek. Pracownik będzie używać specjalnych urządzeń ułatwiających rozbiórki.

Wymagania:
– bardzo wysoka sprawność fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania danej pracy
– dobre zorganizowanie, poczucie czasu
– zaopatrzenie się w odpowiedni strój budowlany z uwzględnieniem zasad panujących na budowie
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie przy rozbiórkach
– umiejętność obsługiwania sprzętu budowlanego
– posiadanie karty CSCS

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– dobre warunki pracownicze
– szkolenia BHP
– pracę w sprawdzonej firmie
– wsparcie współpracowników

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać w formie CV na maila: info@paramounttradesandlabour.com proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych oraz skany karty CSCS i dowodu osobistego. W tytule wiadomości proszę wpisać: Demolition worker Pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/na-budowie-praca-anglia-przy-rozbiorkach-dla-pracownika-fizycznego-londyn/

ID ogłoszenia: 4454d7f4ead6bde

ilość wszystkich wyświetleń: 2977, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.