£7.50 za godzinę brutto

Dam fizyczną pracę w Anglii bez języka od zaraz Coventry sortowanie paczek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Coventry
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 21:42

Magazyn logistyczny oferuje fizyczną pracę w Anglii przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie od zaraz, bez znajomości języka w Coventry na nocne zmiany. Zakwaterowanie płatne jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Coventry, UK.

Zarobki: 7,50 funtów za godzinę brutto plus 1,20 GBP/h za noce.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie paczek;
  • sortowanie paczek przy taśmie produkcyjnej;
  • ponowny załadunek paczek na samochody kurierskie.

Wymagania:

  • duża sprawność fizyczna;
  • predyspozycje do pracy na zmianie nocnej;
  • szybkie wykonywanie zadań;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • język angielski jest mile widziany, ale niewymagany;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • brak nałogów tytoniowego oraz alkoholowego;
  • gotowość do pracy na co najmniej 3 miesiące.

Zapewniamy:

  • płatne miejsce zamieszkania w cenie 90 funtów za tydzień;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • początkowe przeszkolenie;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dobre wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres e-mail:

jobs4u@englandmail.com

Prosimy o zamieszczenie dopisku w tytule: „logistyka Coventry 2016″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-przy-sortowaniu-paczek-od-zaraz-coventry/

ID ogłoszenia: 495571fbb8154e4d

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Anglii bez języka od zaraz Coventry sortowanie paczek”

  1. majewski636 na 12 maja 2016 @ 01:22

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowitym zdrowym trzydziestolatkiem znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-maila majewski636@gmail.com