DKKdo uzgodnienia

Dam dorywczą pracę w Danii przy sprzątaniu w sklepie Silkeborg od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Silkeborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: brak wymogów
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 03:24

Aktualnie prowadzimy nabór do pracy w Danii przy sprzątaniu w sklepie. Zatrudnienie w Silkeborg od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Silkeborg

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Poszukujemy pracownika do dorywczej pracy przy sprzątaniu powierzchni sklepu w Silkeborg.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mycie lodówek, przecieranie szkła, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, wycieranie lad sklepowych.
  • Inne zadania porządkowe.

Oczekiwania:

  • aktualne zamieszkanie w Silkeborg
  • pełna mobilność
  • możliwość podjęcia pracy godzinę dziennie przez 7 dni w tygodniu
  • dokładność, dynamiczne tempo pracy
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka

Oferta:

  • praca w godzinach od 7:30 do 8:30
  • oferta pracy dorywczej
  • praca 7 godzin w tygodniu – godzinę dziennie
  • uczciwe wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Danii mogą aplikować:

  • Mailowo – medziu@vp.pl
  • lub telefonicznie: 004526193163

Prosimy o poważne zgłoszenia.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_sklepu_w_danii,ogloszenie,20150113075651.html

ID ogłoszenia: 39654bf039c24f2a

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.