$90.00

Cieśla szalunkowy na budowie praca w Norwegii od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Opublikowany: 22 listopada 2014 02:41

Firma budowlana z Bergen zatrudni od zaraz polskich cieśli szalunkowych do pracy w Norwegii. Ogłoszenie dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym oraz z doświadczeniem zawodowym.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA SZALUNKOWY / SHUTTERING CARPENTER / FORSKALINGSSNEKKER
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki:
wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych HUNNEBECK, PERI, DOKA, MEWA, itp.,
wykonywanie prac betoniarskich i zbrojarskich.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata (szalowanie tradycyjne i systemowe PERI, DOKA, HUNNEBECK),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 ma x 48 godzin w tygodniu,
Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego),
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail:
norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: „Cieśla szalunkowy”.
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 39554704739853ad

ilość wszystkich wyświetleń: 2126, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Cieśla szalunkowy na budowie praca w Norwegii od zaraz Bergen”

  1. titan usl.rem.bud na 30 listopada 2014 @ 00:06

    Witam srdecznie,

    Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem.
    Obecnie pracuje w Szwecji ze swoimi pracownikami, wystawiam Faktury VAT.
    Budujemy domy, robimy elewacje, dachy,podłogi, plytki , ciesielka a obecnie robimy betony o których mowa w ogłoszeniu. Jest to duzy kontrakt, osiedle 24 bloki, które kończymy w następnym tygodniu.
    Jezdzimy koparkami i wozkami widłowymi. Jestesmy zdrowi i silni, bez nalogow a wręcz nie tolerujemy pijakow i osoby niesumienne.
    Jestesmy gotowi podjąć zlecenie.
    Jeden z nas –Ja Dariusz Bieniek wlasciciel firmy mowie płynnie i czytam po angielsku, ponieważ 20 lat mieszkałem w USA gdzie prowadziłem firme budowlana, jeden rozumie ale kiepsko mowi, 2 pozostalych niestety nie mowi po angielsku, ale jak jesteśmy w grupie to ja wszystko załatwiam, organizuje i tlumacze ewentualnie.
    Proszę o kontakt +46 764110742 lub +48 728928885

    Pozdrawiam,
    Dariusz Bieniek