€1,600.00

Bremen praca w Niemczech na magazynie spożywczym od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: 17.08.2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 lata
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywny niemiecki
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 04:54

Agencja zatrudnienia dla firmy z Bremen poszukuje od zaraz komisjonerów/ki do podjęcia pracy w Niemczech przy kompletowaniu zamówień ze skanerem.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – Jesteśmy niemiecką firmą z 19-letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników.

Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.

Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KOMISJONER/KA
kraj:Niemcy

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

– praca ze skanerem,
– kompletowanie zamówień,
– współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta.

Oczekujemy od Ciebie:

– znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– gotowości rozpoczęcia pracy od zaraz,
– dokładności.

Co oferujemy?

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony

2. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne

3 Platne urlopy i premie swiateczne

4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym
przepracowanym tygodniu,

5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),

9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze

… oraz wiele wiecej.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl W tytule wiadomości umieść informację na jakie stanowisko aplikujesz. Przyśpieszy to weryfikację Twoich dokumentów.

Inne Oferty pracy oraz więcej szczegółów o Naszej firmie znajdziesz na stronie www.walterfachkraft.pl, profilu facebook: facebook.com/walterfachkraft lub dzwoniąc:
+ 48 713666081, + 48 713666455

Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

ID ogłoszenia: 14757ac336f51d9f

ilość wszystkich wyświetleń: 826, dzisiaj: 1