NOK0

Blacharz – praca w Norwegii na budowie, Østfold

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Ostfold
  • Data rozpoczęcia pracy: 18.04.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2018
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 04:01

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii w budownictwie dla blacharza – dekarza na terenie Østfold. Zatrudnienie już od 18-go kwietnia 2017 przy kryciu dachów.

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta (Lidera z branży budowlanej na terenie Norwegii) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Blacharz z j. angielskim

Miejsce pracy: Norwegia, Østfold

Obowiązki:
• Ogólne prace blacharskie na dachach
• Dodatkowe prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:
• Minimum 3 doświadczenia jako blacharz
• Minimum dobra znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w pracy w Skandynawii będzie atutem
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
• Możliwość podania kontaktów na pobranie referencji z dotychczasowych miejsc pracy
• Duża samodzielność w pracy

Oferujemy:
• Wynagrodzenie godzinowe
• Rozpoczęcie pracy zaraz po Świętach Wielkanocnych
• Praca bezpośrednio u norweskiego Klienta
• Umowa podpisywana z norweską Agencją Pracy
• Zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w j. angielskim z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem BLACHARZ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

ID ogłoszenia: 8158e7a1b750251

ilość wszystkich wyświetleń: 338, dzisiaj: 1