€9,16 euro/h brutto

Bez znajomości języka sezonowa praca Holandia przy zbiorach jabłek Rilland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rilland
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 28 września 2015 00:30

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek z sadu. Ogłoszenie z miejscowości Rilland dla osób bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Rilland
Wynagrodzenie: 9,16 euro/h brutto
Numer referencyjny: H/205

Zadania:
– ręczny zbiór jabłek
– kontrolowanie jakości owoców
– układanie zbioru w skrzynkach
– przenoszenie skrzynek do ustalonego miejsca

Wymagania:
– osoba otwarta, kontaktowa
– chęć pracowania w grupie
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź niemieckim w stopniu komunikatywnym
– zależy nam na osobach odpowiedzialnych
– dobre zorganizowanie
– wyrobienie norm dziennych
– prawo jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– dobre warunki finansowe
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– programy lojalnościowe
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– bonusy za pracę po godzinach
– dodatki wakacyjne
– przejazdy do pracy są zapewnione
– zorganizowanie transportu z Polski do Holandii
– pomoc w kwestiach organizacyjnych
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– możliwość rozliczenia podatkowego
– najchętniej przyjmujemy studentów oraz uczniów

Aplikacja:
Odbywa się za pośrednictwem strony: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-ogrodnictwa-zrywanie-jablek-h205.html#131

ID ogłoszenia: 41556086318c1579

4 komentarze na “Bez znajomości języka sezonowa praca Holandia przy zbiorach jabłek Rilland”

  1. Joanna i Krzysztof na 28 września 2015 @ 14:42

    Dzień dobry

    Pilnie poszukujemy pracy na dłuższy okres jesteśmy pracowita para dyspozycyjna możemy pracować za 8euro na godzinę wyjazd i praca nawet od zaraz możemy pracować po 12 godzin codziennie
    Prosimy o kontakt Joanna i Krzysztof 501933587

  2. Witam
    Poszukuję pracy za granicą, posiadam status ucznia, mam prawo jazdy i jestem bardzo zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt pod nr 732930927

  3. Witam Poszukuje Pracy Z Kolegą Silni Fizycznie Chętni Do Pracy Tel : 885351965 Język Ang – Podstawowy

  4. Witam jestem zainteresowany pańką ofertą i chętny na podjęcie pracy nawet od zaraz. bardzo proszę o kontakt 519167407