SEK110/h brutto

Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz przy sprzątaniu Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2018 21:31

Poszukujemy osób do sprzątania od zaraz w okolicach Sztokholmu. Praca w Szwecji bez znajomości języka przy porządkowaniu biur, mieszkań i domów prywatnych. Oferujemy zakwaterowanie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Wynagrodzenie: 110 SEK za godzinę, w sumie równowartość 8-10 tysięcy złotych miesięcznie.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie kuchni, łazienek i innych pomieszczeń;
  • wycieranie kurzy, zamiatanie, odkurzanie dywanów;
  • mycie podłóg;
  • wszystkie inne zadania, które zleci klient.

Wymagania wobec kandydatów:

  • prawo jazdy kat.B – obowiązkowo;
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • energiczność, pracowitość;
  • dokładność;
  • uczciwość;
  • chęć do rozpoczęcia od zaraz i podjęcia pracy na jak najdłużej.

Zapewniamy:

  • umowę na szwedzkich zasadach;
  • stabilną pracę;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • telefon służbowy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wysokie zarobki;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Dla kandydatów:

Zapraszamy serdecznie do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 3055bc7179299701