SEKdo ustalenia

Bez znajomości języka praca w Szwecji na budowie-malarz Kristinehamn

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Kristinehamn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 października 2014 22:52

Pilnie potrzebny malarz na budowie w Kristinehamn. Aktualne ogłoszenie pracy w Szwecji w budownictwie dla osób bez znajomości języka szwedzkiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Szwecja, Kristinehamn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowanie podłoża
– malowanie ścian różnymi technikami i środkami
– umiejętne łączenie kolorów
– tapetowanie, nakładanie wzorów ściennych

Wymagania:
– wymagamy wykształcenia i doświadczenia zawodowego
– umiejętność samodzielnej pracy
– precyzja, dokładność
– posiadanie fachu w ręku
– język angielski na dobrym poziomie
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– bardzo dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– darmowe miejsce zamieszkania
– zapewniamy dodatkowe wygody takie jak sauna czy siłowania
– pracowników odbieramy z lotniska podczas pierwszego przylotu
– oferujemy odzież roboczą
– zatrudnienie na umowę o pracę

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/malarz-kristinehamn,oferta,3610219

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/malarz-kristinehamn,oferta,3610219

ID ogłoszenia: 5645444096a5ed56

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Szwecji na budowie-malarz Kristinehamn”

  1. Krystian ze Szczecina na 20 lutego 2015 @ 13:56

    Witam
    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
    Mam długoletnie doświadczenia w wykończeniach wnętrz pod klucz dla Developera i osób prywatnych(wiele lat na własnej DG)
    Potrafię wykonywać zabudowy GK/podwieszane sufity/ścianki/zabudowy poddaszy/nietypowe zabudowy itp.
    Ponadto malowanie/szpachlowanie/montaż paneli/stolarki otworowej.
    Umiejętność wykonywania elewacji w systemach DUFA/KREISEL/KNAUF i innych.
    Podbitki dachowe /panele drewniane na elewacji itp.
    Mogę podesłać foto prac i referencje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.