NOK170/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz jako kierowca kat.B Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 listopada 2017 00:23

Oferujemy pracę w Norwegii na stanowisku kierowcy kat.B. Od zaraz możliwość zatrudnienia jako dostawca zakupów w Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: kierowca kat.B, dostawca

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 170 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kierowcy będzie polegała na dostarczaniu klientom zakupów spożywczych
  • zadaniem pracownika będzie załadunek towarów na auto, dostarczenie ich do domów oraz pobranie należności

Wymagania:

  • zdolność utrzymywaniu dobrych relacji z klientami
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii miasta
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodyscyplina
  • pełna samodzielność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • wsparcie konsultanta
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki
  • pracę od zaraz
  • pomoc w znalezieniu lokum

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017  należy zaznaczyć opcję “Kierowca/Dostawca zakupów z kat.b”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-kierowca-kat-b-bergen/

ID ogłoszenia: 4495a10c7b2e2f80