NOK175 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji elektroniki Ski

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Ski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 5 marca 2015 23:43

Zatrudnienie dla 6 osób przy montażu elektroniki odbywającej się na linii produkcyjnej. Praca w Norwegii (Ski) bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem produkcyjnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Ski
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 6
Start: marzec

Zadania:
Zatrudnimy energiczne osoby do pracy przy taśmie produkcyjnej w celu łączenia komponentów elektrycznych. Posiadamy różne stanowiska, na których odbywa się określony etap produkcyjny. Każdy pracownik jest odpowiedzialny za jeden konkretny etap na przykład lutowanie czy kontrolowanie jakości.

Wymagania:
– spostrzegawczość
– zwinność, refleks, dokładność, staranność
– doświadczenie w podobnych pracach bądź ewentualnie wykształcenie elektroniczne/elektryczne
– umiejętność szybkiego i dokładnego lutowania
– chęć do pracy zespołowej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy w każdej chwili
– pomoc w pierwszych dniach
– bezpłatne szkolenia pracownicze
– dodatki za prace po godzinach
– premie okolicznościowe
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Rejestrować należy się za pośrednictwem strony: finn.no/Finn/Job/fulltime/object?finnkode=51687772

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-montazu-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-ski/

ID ogłoszenia: 85154f7ba405206b

ilość wszystkich wyświetleń: 4737, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji elektroniki Ski”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam wykształcenie czeladnicze w zawodzie monter – elektronik .

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt pod numer tel +48608155248 moge wyjechać od zaraz

  3. slawomir zembrzuski na 9 marca 2015 @ 21:18

    witam ,hentnie podejme prace

  4. Witam, jestem gotowy podjąć tą prace od zaraz, oczekuję na odpowiedź pod ten numer
    +48667391200

  5. jestem zainteresowany zamieszczoną przez państwa ofertą pracy

  6. marcin łokietek na 13 marca 2015 @ 08:07

    Witam,mam doświadczenie w tej branży i byłbym zainteresowany ofertą. Tel grzecznościowy:516759655.

  7. Przemysław na 27 kwietnia 2015 @ 17:10

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Uważam, że spełniam stawiane przez państwa wymagania. Jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Z poważaniem Przemysław S

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.