€7,20 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy zbiorach jabłek Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 01:34

Oferta pracy w Niemczech dla pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z okolic Rostocka przy zbiorach owoców-jabłek z sadu. Zatrudnimy 10 osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, okolice Rostock, Gustrow
Wynagrodzenie: 7,20 euro/h brutto
Start: 10 września
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek z sadu. Osoba zatrudniona jest zobowiązana do zebrania w ciągu godziny około 180 kilogramów owoców.

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na wrzesień
– pozostanie w Niemczech do 31 października
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem jest pożądany
– odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie
– sprawne dłonie
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:
– zatrudnienie od 10 września do 31 października
– możliwość skorzystania z miejsca do zamieszkania z czynszem miesięcznym wynoszącym od 300 do 350 euro
– dzień wolny w tygodniu
– w ciągu dnia przepracowanie 8 godzin
– pomagamy w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: praca@jeople.de z tematem: Zbiór jabłek.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-jablek-od-wrzesnia-okolice-rostock/

ID ogłoszenia: 44955d3a7e169b45