€12 za godzinę brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie tramwajów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 01:58

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu tramwajów i autobusów na zajezdni.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie w nocy tramwajów i autobusów znajdujących się na zajezdni
  • do obowiązków będzie należało m.in. mycie podłóg, dezynfekcja poręczy, mycie szyb, wynoszenie śmieci, itd.

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • pracowitość i sumienność
  • rzetelne i dokładne wykonywanie obowiązków
  • gotowość natychmiastowego wyjazdu do Niemiec
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • motywacji i chęć do podjęcia zatrudnienia
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • zakwaterowanie w cenie 150-250 euro za miesiąc w zależności od standardu mieszkania
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem “sprzatanie-w-zajezdni/03/17”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 95958dc57df5b48b

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie tramwajów Stuttgart”

  1. Witam jestem zaintersowany tom pracom mam 44 lata i nie posiadam żadnych nałogów tzw alkochol i papierosy proszę o kontakt pod telefon 601830595