€1895 brutto mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu kawy Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2019 20:56

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Kolonii z darmowym zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 11,84 Eur brutto na godz., co przy 160 godzinach pracy w miesiącu daje 1895 Eur brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne pakowanie kawy do opakowań kartonowych razem z gadżetem;
  • samodzielne przygotowywanie sobie stanowiska pracy – składanie kartonów, zbieranie produktów itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialność;
  • zdyscyplinowanie;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • szybkość, energiczność;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • pracę od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych, należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia czerwiec_19”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-kawy-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 5145cff5fca1c1fb

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.